Zahrada

Lumco leták

21. května 2010 v 10:47 | Leták

Lumco leták

Možnost prolistovat si akční aktuální leták Lumco online v elektronické podobě. V některých obcích a městech doručuje Lumco svůj aktuální leták 1x měsíčně také do schránek. Využijte akčních slev z letáku Lumco prodejně v Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc nebo Lumco Ostrava leták. Nakupte v prodejnách Lumco výhodně nábytek leták pro Váš domov. Aktuální informace o prodejnách Lumco naleznete na oficiálních webových stránkách www.lumco.cz. Aktuální leták také na xletáky.cz. Zde naleznete akční slevy na zahradní nábytek.
"
Vyhládání nejleších slev a procházení letáků na Zajímavé akce letáky nebo To nejlepší z letáku
"

Bauhaus Leták akce zahradní nábytek

7. května 2010 v 10:44 | Leták

Bauhaus

Bauhaus leták s platností do 3.6 . Leták Bauhaus hned na úvodu nabízí gril Kingstone za 16tisíc. Propanbutanový gril s elektro zapalováním. Leták ho označuje za svatý grál mezi grily. Zahradní nábytek je v Bauhaus označovaný za nejrozšířenější sortiment. Letáky Bauhaus obsahuje dřevěné židle stoly,  slunečníky, stojany na slunečníky. Akce i levnější zahradní nábytek než z letáku Bauhaus lze pořídít na internetu
V letáku Bauhaus se vyjímá relaxační pohovka Neila Sun za 18000. To bych chtěl jak ji budu stěhovat večer nebo když bude pršet... .
Zahradní houpačka z ocelové konstrukce za 4300 pro tři osoby včetně polstrů. K tomu lze dokoupit lehátko v různém barevném provedení  za 450kč. Letáky bauhaus.
 
 

Reklama