Podlahy

Letáky slevy na podlahy jaro

1. června 2012 v 11:10 | Leták
Leták Obi nabízí jarní slevy na podlahy. Podlahy v nabídce jsou na Desku OSB 3 ECO s perodrážkou nebroušená za 145Kč metr čtvereční. Dále laminátová plovoucí podlaha Havana Line v zátěžové třídě 32. Tato plovoucí podlaha je hnědá v a výška podlahy je 8mm. Havana Line podlaha je za cenu 229Kč a sleva byla 30% z 379korun českých za metr. Podlaha je balená po balících v 2,13metru čtverečních a balík je za cenu 487Kč. Leták Obi nenabízí jen podlahy, ale i zahradní stroje nábytek a chemii.

Tapety, podlahy na míru

19. dubna 2012 v 23:48 | Leták
Tapety a podlahy na míru zajistí někteří specialisté na podlahy a interiéry. Potřebujete-li plovoucí podlahu z masivu, či jiného materiálu je vhodné pře nákupem se obrátit na obdorníky. Odborníky poznáte dle referencí, vstřícné komunikaci a široké nabídce služeb. Slevy a akční nabídky na podlahy nabízejí papírové letáky, elektronické letáky a

Tapety na zeď se vyrábí z materiálu
  • papírové tapety
  • vlisové tapety
  • vinyl

Podlahy, plovoucí podlahy

10. dubna 2012 v 13:44 | podlaha

Podlahy, plovoucí podlahy

Na plovoucí podlahy v našich pokojích jsme si zvykli, pěkné podlahy nevnímáme každý den, ale pokud je podlahy nekvalitní (skřípou parkety, nebo vržou pakrety, prkna se posouvají) tak si toho všimeme rychle. Pěknou kvalitní dřevěnou podlahu po celém bytě ocení každý. Dříve používané lino se však už často po letech nelíbí, bývá děravé a takové "laciné".
(PVC na podlahu) Lino je, celkem levná záležitost, pokud na něj jsou peníze. Někde chtějí za lino na podlahu za m2 do 200Korun , někde přes 200korun zálěží na prodejně, značce lina a kvality lina. Takže konečná cena za lino na podlahu při cca 14m2, by byla od 2 500 - 4 000 korun. Může se zdát, že je to dost peněz, ale pokud se úvaží že podlaha je jednou z najnamáhanějšího vybavení bytu a domu je to cena úměrná.
Pokud si pořídíte dřevěnou podlahu,či plovoucí podlahu cena jde ještě výše. Kvalitní dřevěné podlahy lze koupit u menších obchodníků kteří nemají takové maržě jako super shopy, nebo hyper obchody. Podlahy za zajímavé ceny lze koupit i akcích, akce lze vysledovat z letáků (ať papírových letáků nebo na internetu). Ale pozor hyper hobby obchody Vám plovoucí podlahu nabídnou se slevou za super cenu, ale již neřeknou jakou kvalitu pod nohy kupujete. Velké obchody nabídnou se slovou samotnou podlahu, ale ceny služeb - pokládky, podlahy, koberce, či lina je již nadsazená.
Pokládla plovoucí podlahy, z linolea, vyjde úplně na stejné peníze, jako pokládka nového lina. Položená plovoucí podlaha, může být otázkou několika dní, pokud koupíte podlahu v pondělí, můžete mít o víkendu hotovo. Pokud jste šikovní a máte zkušenosti s pokládkou, můžete využít rodinných vztahů (příbuzných, známých..) a onu plovoucí podlahu pokládat už teď (bez firmy).
Pokud se podíváte do letáku OBI na plovoucí podlahy, jaké podlahy nabízejí a za jakou cenu. Je cen těch "desek" 2500kč a samozřejmě je potřeba koupit i další doplňky. Obi i další obchody nabízejí odvoz (stěhování) balíků nové podlahy.
V pátek jsme vyrazili spolu s přítelem a mým bratrem zpátky do OBI pro podlahu.
Další, co se k této plovoucí podlaze musí pořídit, jsou lišty, růžky a zakončovače ke dveřím to je otázka 1000kč. Jedna lišta k plovoucí podlaze stojí cca 85Kč a na běžnou místnost jich je potřeba 6-8, nezapoměňte na růžky a zakončovače. Pod podlahu se pokládá pěnová hmota, která izoluje (hluk) a vytváří prostor pod podlahou kde trochu cirkuluje vzduch. Pěnová hmota je za cca 30Kč metr.
Pokud začnete sobotu a máte v plánu začít s pokládkou v 9:00, tak se začnete až v 10:30. jistě vás zdrží staré lino, které bude přilepeno k původní podlaze. Může to trvat více jak dvě hodiny, ho od té podlahy dostat. Za sobotu odstranit původní podlahu a položit půl nové plovoucí podlahy je výkon.
 
 

Reklama