Kaufland

Kaufland leták pro konec prázdnin

22. srpna 2012 v 14:55 | Leták
Kaufland leták pro konec prázdnin roku 2012 nabízí uzenou rokolvanou plec za 100Kč za kilogram. Mléko za 11Kč plnotučné a bageta benátksá za 17Kč. Letáky kufland nabízí i na svém webu kaufland.cz, ale je nutné projít náročným hledáním. Becherovka bylinný likér za pouhých 111Kč a Lukana olej za 30Kč, najdete hned na úvodní stránce letáku Kaufland.
Tento leták je platný do 22.srpna roku 2012 a mimořádně nabízí i kancelářské křeslo.

Leták Kaufland platný do 19.8

10. srpna 2012 v 11:27 | Leták
Leták Kaufland platný do 19.8 nabízí čerstvá vejce o velikosti M slepičí za 25Kč za deset kusů. Leták a jeho úvodní stran je připraven na letní sezonu a v nabídce najdete zmrzlinu Manhatan za 50Kč. Rostlinný tuk (máslo margarýn) za 25 Kč je dobrá akční nabídka letáku. Staropramen deset kusů v balíku v papírové krabici za 70Kč v letáku Kaufland.

Kaufland letáky ke stažení ze stránek

19. června 2012 v 10:04 | Leták
Letáky Kaufland lze již stáhnout ze stránek Kauflandu. Po jakési registraci lze letáky lze stáhnout z http://www.kaufland.cz/Home/01_Aktualni_nabidka/index.jsp. Pro stažení Kaufland Letáku musíte zadat tyto informace:
"Pro zobrazení aktuálního letáku ve formátu PDF vyberte prosím nejprve Vaši prodejnu Kaufland. Prosím zadejte poštovní směrovací číslo nebo město. Poštovní směrovací číslo Místo Ulice Spustit vyhledávání"

Pokud se nechcete registrovat pro stažení letáků je nejjednodušší jít na na
http://www.xletaky.cz/kaufland a tam si leták Kauflandu prohlédnout.
Další možností je Leták kauflandu na Akční ceny.cz

Letáky pravidelně do schránky

16. září 2011 v 11:43 | Leták
Mnoho lidí si stěžuje na nepravidelné roznášky letáků. Ideální možností je využití zasílání letáků do Vaši emailové schránky. Letáky na xletaky jsou pravidelně aktualizované

Často letáky nedostáváme,už jsem se obrátila v obchodě Kauflandu,a tam mi daly kontakt na p.Pinknou (méno změněno),která to má letáky starosti. Ale místo,aby brigádnici která letáky roznáší domluvila, tak má různé výmluvy proč letáky asi nedala do schránek,což nepochopím.
Je za roznos letáků přeci placená a je to reklama Kauflandu. V neposlední řadě jde o klienty Kauflandu kteří mají o letáky zájem a co u Kauflandu nakupují.
Výmluvy proč neroznášejí letáky Kaufland jsou různé:
  • třeba zda tam nemáme psa- nemáme.
  • nebo at si dáme schránky z druhé strany baráku,že to je v zahradě,tam je i vchod do domu a schránky jsou tam od jakživa.
  • nebo, že asi chceme jen my letáky a ostatní nájemníci ne. Což také není pravda.
  • i kdyby jsme chtěly letáky jen my,tak to musí být jedno přeci ne.
Nevím co dál k takovému jednání a nezájmu dodat, rádi bycho dostávali své letáky. Věřím, že nějak to zajistíte,sjednání nápravy.děláme u Kauflandu nemalé nákupy a tímto jednáním a nevědomost bez rekla ztrácí klienty. Prosba o nápravu neskončí v koši. Potom mi volala,že letáky Kaufland přinese asi večer,ale to už je čtvrtek a nosí se to ve středu.co k tomu dodat tedy...

Brigáda letáky roznáška

5. listopadu 2010 v 12:40 | Leták
Pokud chcete roznášet letáky obracejte se přímo na provozovny nebo ústředí příslušného řetězce.

Dobrý den jsem z Raspenava okr Libhttp://www.xletaky.cz/erec, momentálně brigádně roznáším
letáky a občané obce se mne dotazují na leták kaufland a hypernova/albert/ a jysk.
Kazdý odsud jezdí nakupovat do Liberec a většina nemá internet/kde se dají letáky,slevy vyhledat/.
Nevím jakým způsobem se letáky objednávají nebo kdo určuje...kam jaké letáky půjdou....,ale
zájem je opravdu velký.
Ve městě to většinou házou do popelnic,ale věte ,ze v obcích a menších městech letáky informace o cenách a zboží potřebují.

Letáky Globus a Kaufland

5. listopadu 2010 v 11:02 | Leták

Letáky Kaufland stížnost

Jsou lidé kteří by rádi dostávali letáky v papírové podobě například Frýdecko:
Dobrý den.Už měsíc se k mám nedostávají Letáky (Kaufland) a to v obcí Dobrá u Frýdku Místku směr od kačabaru k Nošovicím. Již tři krát jsem podal stížnost přímo v kauflndu ve Frýdku Místku ale žádná náprava.Neví kde se stala chyba.Proto Vás žádám o sjednání nápravy.Zdělte mi prosím kde je chyba. S pozdravem X.X.
Pro tyto případy je vhodné využít možností letáků  Kaufland na internetu v elektronické podobě.

Letní letákové akce Kaufland

14. května 2010 v 9:41 | Leták

Letáky Kaufland akční ceny

Letáky Kaufland - lehátka polohovací

Leták v Kauflandu nabízí aktuální akční cenu na lehátka relaxační polohovací. Leták Kaufland vyobrazuje polohovací lehátko se slečnou. Materiál letákového lehátka je kov- kovová konstrukte. Z umělého vlákna je polstrování a výplet. Rozměry z letáku  135 x 64 x 104 cm. Maximální zatížení lehátka 150 kg těžkou osobou. Barva lehátka je modrá nebo antracitová. Na letáku Kaufland je usměvavá dáma spokojena s polstrovanou opěrkou hlavy. v prodeji  je v každém Kaufland 9 kusů. Pokud Vás cena 500Kč zaujala a nebojíte možných problémů s případnou reklamací. Tento letákový výrobek doporučuji.


Leták Kaufland - Dřevěný květináč


Dřevěný květináč v letáku Kaufland má možnost vložení květiny do obdélníkového dřevěného truhlíku. U truhlíku je popínavá stěna po které se mohou plazivé rostliny plazit. Dle Letáku Kaufland je na každé prodejně připravenou po čtyrech kusech.
Rozměry Kaufland uvádí 60cm x 28,5cm a 100 cm na výšku. Akční letáková cena květináče je 700Kč.

Letáky Kaufland - boty do vody


Kaufland leták dále přináší boty do vody pro dámy za 120Kč. Boty do vody jsou z materiálu neoprén.  Boty mají různé barvy a vzory ve velikosti  36 - 40 EU. Cena za 1 pár je 120Kč. V prodeji je  12 párů na jeden Kaufland.

Letáky Kaufland - květináče na květiny

Letáky Kaufland dále nabízí na sadu květináčů na balkon ta 250Kč. Květináč je včetně držáků, průmeč květináče je 20 cm 3 ks v sadě. Nikde nepíší, jestli to jsou květináče plastové nebo keramické.  Na obrázku v letáku Kaufland vypadají jako keramické. V prodeji je 20 sad květináčů na jeden Kaufland.

Letáky Kaufland  -dětské sandále

Letáky Kaufland nabízí i dětské sandály ve velikostech 28-35. Sandály v letáku mají utahování boty na tkaničku s rychlo upínáním. Dětské sandály v letáku nazývají trekkingové. Protiskluzová podrážka sandálů, celá bota je ze syntetiky v 
různých barvách. V prodeji 15 párů na Kaufland prodejně.  Akční cena (letáky Kaufland) za sandále  je 300Kč

Letáky Kaufland - pantofle dámské

 Hitem letáku Kaufland jsou  Dámské letní pantofle. Pantofle z Kaufland jsou ve stylu "za palec", pásky s kovovou přeskou, a křížené pásky. Letáky Kaufland jsou plné kusů různých oděvů. Tyto boty pantofle jsou na obrázku v letáku vydařené. Pantofle mají koženou stélku - plocha pod ploskou. Materiál zbytku boty -  syntetika. Kaufland nabízí různé barvy a vzory pantoflí ve velikosti  36 - 46. Cena za 1 pár v akci Kaufland je 180Kč. Na prodejně je k dostání  54 párů (na jedné prodejně Kaufland).
 
 

Reklama