Komentáře

1 Marta | E-mail | 14. listopadu 2013 v 11:08 | Reagovat

Dobrý den,též jsem zažila šikanu a to v Uh.Hradišti v Kauflandu.Pracovala jsem v úseku pekárny.Vedoucí tohoto úseku neustále šikanuje svoje podřízené.Každý den chodíte do práce s tím,že už když si uvědomíte,že dnes máte směnu je Vám na zvracení,bolí Vás hlava,žaludek,každý den čekáte,co si na Vás zase vedoucí vymyslí,co máte špatně.Pečete tak aby jste měla plné regály,je to špatně,tak se na druhý den snažíte napéct méně,zase je to špatně.Máte dvě ruce,dvě nohy a jeden zadek? Je to špatně protože v jeden okamžik musíte péct,skládat pečivo do regálu a ještě ve skladu převzít zboží a zaskladnit ho do mrazícího boxu.
Jinak jste neschopní,neumíte dělat a měl by jste se nad sebou zamyslet pod pohrůžkou,že dostanete padáka.Od února do října letošního roku se na pozici pekaře vystřídalo již 7 lidí.V čem to asi bude? Vaše vedoucí má stále ranní směny a dva výkendy v měsíci volné,Vy máte neustále odpolední směny a jden výkend volný.Když si stěžujete na vyšších místech,odpověď: no paní vedoucí   není špatná,jen má své chyby,a Vám dají padáka.

2 sisi | 19. prosince 2013 v 22:40 | Reagovat

Věřím vám to. Obdobné jednání a fluktuace pracovníků je i v Globusu. 0no ty německé markety stojí za starou bačkoru. Stres a stres na denním pořádku, buzerace, šikana,otřesné vztahy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.