Leták

16. prosince 2011 v 13:14 | Leták |  Letáky

Letáky a jejich tisk

Renomovaní výrobci letáků tisknou letáky na nejlepších tiskařských strojích a pouze na kvalitní papír. Papír kterýs e pro letáky používá je křídový papír. Lesk letáku dodá na vzhledu produktu a zejména je chráněn po určitou dobu před světlem, sluncem a deštěm. Tisk letáků, vizitek, samolepek, který kvatlitní výrobci provádí ve 100% kvalitě, ocení ti kteří leták mají i jako propagační materiál. Tisk letáků, vizitek, samolepek lze získat i za nízké ceny. Speciální cena také závisí na množství odebraných letáků.
Rozměry letáku nejsou velikostně omezeny, záleží opravdu jen a jen na Vás! Naše firma realizuje tisk letáků, vizitek, samolepek u dlouholetých dodavatelů, se kterými máme výborné zkušenosti a dlouholetou praxi. Ke všem Vašich variantám dodáváme kreativní grafický návrh, aby jste byly 100% spokojeni s výsledným produktem. Vše s námi můžete prodiskutovat a říci samozřejmě i svůj nápad či připomínku. Zkvalitňujeme tímto naše služby aby každý náš klient byl spokojený.

Správně natištěný leták či vizitka hrají neskutečnou roli ve vaší propagaci a hlavně slouží k podpoře Vašeho prodeje! Vysokou gramáží dodáváme tištěným produktům na originalitě a pravou nápaditost. Velmi nízká gramáž papíru není tak kvalitní a věřte tomu, že to moc dlouho nevydrží. Plakát, který bude venku a budou na něj působit povětrnostní podmínky opravdu moc dlouho nevydrží.

Naše kvalita letáků zaručí dlouhodobou barevnost a držení tvaru! Všechny služby nabízíme za velmi přijatelné ceny, které jen tak někde neseženete!
Podklady pro letáky přijímají někteří výrobci i emailem nebo lze zaslat přímo k nám do studia. Budou Vám poskytnuty první grafické návrhy od našich prvotřídních grafiků a bude záležet na vás, zdali budete spokojeni, nebo ne. Váš názor je pro nás také velmi důležitý, nebojte se ho při ukázkách grafických návrhů říci.

Příprava letáku

Různí výrobci jsou schopní nabídnout tiskové materiály za velmi nízké ceny. Grafická příprava letáku může být i naší záležitostí.


zdroj: Využito textu výrobce letáků, který si nepřál být uveden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama