Letní letákové akce Kaufland

14. května 2010 v 9:41 | Leták |  Kaufland

Letáky Kaufland akční ceny

Letáky Kaufland - lehátka polohovací

Leták v Kauflandu nabízí aktuální akční cenu na lehátka relaxační polohovací. Leták Kaufland vyobrazuje polohovací lehátko se slečnou. Materiál letákového lehátka je kov- kovová konstrukte. Z umělého vlákna je polstrování a výplet. Rozměry z letáku  135 x 64 x 104 cm. Maximální zatížení lehátka 150 kg těžkou osobou. Barva lehátka je modrá nebo antracitová. Na letáku Kaufland je usměvavá dáma spokojena s polstrovanou opěrkou hlavy. v prodeji  je v každém Kaufland 9 kusů. Pokud Vás cena 500Kč zaujala a nebojíte možných problémů s případnou reklamací. Tento letákový výrobek doporučuji.


Leták Kaufland - Dřevěný květináč


Dřevěný květináč v letáku Kaufland má možnost vložení květiny do obdélníkového dřevěného truhlíku. U truhlíku je popínavá stěna po které se mohou plazivé rostliny plazit. Dle Letáku Kaufland je na každé prodejně připravenou po čtyrech kusech.
Rozměry Kaufland uvádí 60cm x 28,5cm a 100 cm na výšku. Akční letáková cena květináče je 700Kč.

Letáky Kaufland - boty do vody


Kaufland leták dále přináší boty do vody pro dámy za 120Kč. Boty do vody jsou z materiálu neoprén.  Boty mají různé barvy a vzory ve velikosti  36 - 40 EU. Cena za 1 pár je 120Kč. V prodeji je  12 párů na jeden Kaufland.

Letáky Kaufland - květináče na květiny

Letáky Kaufland dále nabízí na sadu květináčů na balkon ta 250Kč. Květináč je včetně držáků, průmeč květináče je 20 cm 3 ks v sadě. Nikde nepíší, jestli to jsou květináče plastové nebo keramické.  Na obrázku v letáku Kaufland vypadají jako keramické. V prodeji je 20 sad květináčů na jeden Kaufland.

Letáky Kaufland  -dětské sandále

Letáky Kaufland nabízí i dětské sandály ve velikostech 28-35. Sandály v letáku mají utahování boty na tkaničku s rychlo upínáním. Dětské sandály v letáku nazývají trekkingové. Protiskluzová podrážka sandálů, celá bota je ze syntetiky v 
různých barvách. V prodeji 15 párů na Kaufland prodejně.  Akční cena (letáky Kaufland) za sandále  je 300Kč

Letáky Kaufland - pantofle dámské

 Hitem letáku Kaufland jsou  Dámské letní pantofle. Pantofle z Kaufland jsou ve stylu "za palec", pásky s kovovou přeskou, a křížené pásky. Letáky Kaufland jsou plné kusů různých oděvů. Tyto boty pantofle jsou na obrázku v letáku vydařené. Pantofle mají koženou stélku - plocha pod ploskou. Materiál zbytku boty -  syntetika. Kaufland nabízí různé barvy a vzory pantoflí ve velikosti  36 - 46. Cena za 1 pár v akci Kaufland je 180Kč. Na prodejně je k dostání  54 párů (na jedné prodejně Kaufland).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama